En Ekonomik Market Rafı Fiyatları Nedir?

En Ekonomik Market Rafı Fiyatları Nedir?

Market ve mağaza dekorasyonu hem mağazanın iç alanının büyük ferah gösterilmesine hem de müşterilerin rahat alışveriş yapmalarına, aradıklarını kolayca bulmalarına imkan veren ve satışlarını etkileyen önemli faktörlerdendir. Mağaza ve market dekorasyonu dediğimizde akla ilk mağaza ve market raf sistemleri dekorasyonu gelmektedir.

Mağaza ve market raf sistemleri, kullanım alanlarına (manav, unlu mamul, arşiv, stok vb.) ve çeşitlerine (şapkalı, şapkasız raf, ön kaplama raf, kolon kaplama raf vb) göre geniş bir yelpazede seçenek sunan bir faaliyet alanıdır.

Bu nedenle standart ölçüde ürünler bulunduğu gibi özel tasarım ürünlerde üretilmektedir. Tüm bu etkenlerden dolayı her bütçeye göre mağaza ve market raf dekorasyonu yapılabilmektedir. Ancak her mağaza ve market yöneticisi en ekonomik fiyata kaliteli hizmet veren firmayla çalışmak ister.

Dinçer Raf, ücretsiz verdiği ek hizmetlere ek olarak en uygun fiyata mağaza ve market raf dekorasyonu tasarlamakta ve üretmektedir. Ayrıca montaj işlemi tamamlandıktan sonra takip eden 2 yıl içerisinde her türlü sorularınız cevaplamak, parça değişimi, ilave ürün ihtiyacınızı gidermek ve sorunlarınızla ilgilenmek adına ücretsiz servis hizmeti de vermektedir.